Basın

Basın

TEKStyle: Turhal Bey, bize kendinizi ve Perla Gelinlik'i biraz anlatabilir misiniz ?

Turhal TÜTÜNCÜ: Yaşamımın uzun bir dönemini İsveç'te geçirdim.Yurtdışında bulunduğum dönem içerisinde ticaretle uğraşıyordum. Her zaman aklımın bir köşesinde ülkeme geri dönerek kazandığım tecrübelerle Türkiye'de ticarete devam etmek vardı. Bu düşüncelerimin sonucunda Türkiye'ye yerleşerek Perla Gelinlik ismini verdiğim firmamı kurarak faaliyete geçirdim.

TEKStyle: Yurt içinde hep iyi magazalarda Perla Gelinlik ürünlerini görüyoruz. Müşterileriniz sizi neden tercih ediyor ?

Turhal TÜTÜNCÜ : Bu sektörde hizmet veren parakende firmalarımız için önemli olan ilk şey ; üründen ziyade devamlılık. Kaliteden ödün vermeden ve istenilen düzeyde sorunsuz malın gelmesi ve teslimat yapılabilmesi onlar için çok önemli. Biz bunu firma olarak en doğru ve iyi şekilde yerine getiriyoruz. Bizim ilkemizin kendimizden önce firmalarımızı düşünmek olduğunu bilen müşterilerimiz bizi tercih ediyor.

TEKStyle : Potansiyel yeni müşterileriniz için ürünlerinizi sınıflandırmak gerekirse kendinizi nasıl tanımlarsınız ?

Turhal TÜTÜNCÜ : Pazardaki sunulan ürünlere baktığımız zaman, bizim ürettiğimiz ürünlerimiz kullanılan malzeme ve işçilik doğrultusunda kalite açısından üst kalem mal gurubuna giriyor diyebiliriz.

TEKSTyle : Yurtdışında oldukça beğenilen bir markasınız, kısa sürede bu noktaya nasıl geldiniz ?

Turhal TÜTÜNCÜ : Öncelikle kendimde yıllarını yurtdışında geçirmiş biri olarak oradaki firmalarımızın Türkiye'deki firmalardan beklentilerini bir çok kişiden daha iyi bilmem sanırım. bunu bilerek de beklentilere en doğru şekilde cevap verdiğimizi düşünüyorum.

TEKStyle : Moda her yıl değişen bir kavram, sizce bu yıl gelinlikçi vitrinlerini nasıl modeller süsleyecek ? Genç kızların bu yıl tercihleri ne yönde ?

Turhal TÜTÜNCÜ : Şuan Türkiye'nin sezonu başlamış durumda. Biz sezonun nabzını yurtdışından aldığımız siparişlere göre önceden planlayabiliyoruz.Yurtdışı siparişlerimiz iç pazarda sezon başlamadan gösterdi ki ; bu sene ağırlık olarak yoğun dantelli gelinlikler ve genç kızların vazgeçilmezi kabarık prenses etekleri ön planda diyebiliriz.

TEKStyle: Eşiniz Kıymet Hanmımda sizinle birlikte işin mutfağında,eşinizin işinize kattıklarını nasıl tanımlarsınız?

Turhal TÜTÜNCÜ : Eşim Kıymet Hanmımla 2 yıldır birlikte çalışıyoruz.Kendisi farklı bir sektörden gelmesine rağmen kısa bir dönemde gelinlik sektörüne uyum sağlayabildi.İşimiz artık modeller ve yöneticilik anlamında geride kalmadan , çağa ayak uydurabilmek. Kendisi bunu çok iyi yapabilen birisi olduğu için Perla Gelinliğe görüldüğü gibi bir çok katkısı var.

TEKStyle: Size ticari hayatınızın devamını başarılar deleriz...

Gelinlik Provanız için Bize Ulaşın

Gelinliğinize Karar Vermeden Önce
Provaya Bekliyoruz

Perla Gelinlik
Adres : Akdeniz Mahallesi 1330 sok no:12 Mimar Kemalettin Moda Merkezi
Çankaya / İZMİR
Telefon : 0232 441 80 05
Fax : 0232 441 80 06
Copyright © 2021 Perla Gelinlik
bilcom bilgisayar