Hakkımızda

Gelinlik sektöründe uzun mazimiz ve tecrübemiz sayesinde, müşteri beklentilerine en doğru şekilde cevap vermeyi hedefliyoruz.Bu hedef doğrultusunda yurt dışından kazandığımız tecrübeyi yurt içine aktararak gelinlik sektörünün önünü açıyoruz.

Gelinlik tasarımlarımıza modern ,güncel trendleri takip eden , yenilikçi bir anlayışla yaklaşarak, kreatif ve kendimize özgü modeller üretiyoruz.Gelinlik modellerimiz Perla Gelinlik farkıyla ,kalite ve işçilikten ödün verilmeden dikilmektedir.Güpür,Fransız danteli,şifon,tafta,saten,ziberlin,organza,tül üzerine bronde,şantuk,puanlı tül,dupont saten ve jakar gelinlik kumaşlarıyla gelinlerimiz için en kalitelisini sunuyoruz.

Perla Gelinlik olarak yenilikleri takip ederek başarılı işlere imza atıyoruz, ve aynı başarı ie devam ederek müşteri memnuniyetimizi maksimum seviyeye taşımak için çalışmaya devam ediyoruz.Gelinlerimiz ve müşterilerimizden aldığımız dönüşlere önem veriyoruz ve bu dönüşler sayesinde temel vizyonumuzu oluşturan kalite ve daha yenilikçi fikirlerimizi gelinliklerimize aktarıyoruz.

Gelinlik sektörde hizmet veren parakende firmalarımız için önemli olan ilk şey ; üründen ziyade devamlılıktır. Kaliteden ödün vermeden ve istenilen düzeyde sorunsuz malın gelmesi ve teslimat yapılabilmesi onlar için çok önemli olduğuna inanıyoruz. Biz bunu Perla Gelinlik olarak en doğru ve iyi şekilde yerine getiriyoruz. Bizim ilkemizin kendimizden önce firmalarımızı düşünmek olduğunu bilen müşterilerimiz için çalışmaya devam ediyoruz.

Gelinlik Provanız için Bize Ulaşın

Gelinliğinize Karar Vermeden Önce
Provaya Bekliyoruz

Perla Gelinlik
Adres : Akdeniz Mahallesi 1330 sok no:12 Mimar Kemalettin Moda Merkezi
Çankaya / İZMİR
Telefon : 0232 441 80 05
Fax : 0232 441 80 06
Copyright © 2021 Perla Gelinlik
bilcom bilgisayar